KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5613092
nr 561 3092
signerad, 17/1800-tal, familjeidyll, 34x74
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 19 januari 2009
3.000 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.600 kr
3.000 kr
ledande budet*